Home / Uncategorized / “BJMK Rokskola” aicina uz mācību gada noslēguma koncertiem un izziņo jaunu audzēkņu uzņemšanu

“BJMK Rokskola” aicina uz mācību gada noslēguma koncertiem un izziņo jaunu audzēkņu uzņemšanu

BJMK Rokskolā ir sācies trakais jūnijs! Aizvadīts pasākumiem bagāts un aizraujošs pavasara semestris, un pienācis laiks mācību gada noslēgumam. Šogad BJMK Rokskolai būs jau 4.izlaidums. Skolu absolvēs pagaidām lielākais audzēkņu skaits – savas patstāvīgās muzikālās gaitas uzsāks 14 jaunie mūziķi. Taču vēl pirms izlaiduma, kas paredzēts 21. jūnijā, pl. 19:00, topošie absolventi un arī jaunāko Rokskolas  klašu audzēkņi sniegs vairākus publiskus koncertus.

  1. jūnijā plkst. 19.00 aicinām apmeklēt BJMK Rokskolas vokālistu eksāmenu-koncertu, kas piemērotu laikapstākļu gadījumā notiks Pasta salā pie “Silvas” tējas namiņa. Koncertā uzstāsies jaunieši, kas BJMK Rokskolā apgūst vokālu kā specialitāti un velta dziedāšanai daudz laika un uzmanības. Koncerta skanējumu papildinās arī Rokskolas klasisko ģitāristu kvintets un kvartets, kam lieliski izdodas radīt svinīgu un pat aristokrātisku noskaņu.

Divas dienas vēlāk, 16. jūnijā, plkst. 19:00 mūzikas klubā “Jelgavs Krekli” norisināsies BJMK Rokskolas mācību ansambļu atvērtais eksāmens-koncerts. Eksāmenā ar vairākiem skaņdarbiem uzstāsies visi mācību ansambļi no 1.līdz 5. Rokskolas klasei. Koncertā piedalīsies arī Rokskolas pagājušā gada absolventu ansamblis jeb tā dēvētā 6.klase. Kā īpašie viesi šajā pasākumā piedalīsies Beļģijā bāzētā jelgavnieku grupa “MADARA”: tās sastāvā ir arī divi BJMK Rokskolas absolventi, kuri trakā jūnija ietvaros kārtos iestājeksāmenu Amsterdamas mūzikas akadēmijā (Conservatorium van Amsterdam) –lai viņiem izdodas!!

Trakais jūnijs varētu būt interesants arī tiem, kas sapratuši, ka vēlas iegūt vispusīgu muzikālo izglītību BJMK Rokskolā: 5 gadu profesionālās ievirzes programmā “Rokmūzika” paralēli vispārējai izglītībai apgūstot teorētiskās zināšanas mūzikā un praktiskās iemaņas klasiskās vai elektriskās ģitāras spēlē, basģitāras spēlē, klavierspēlē, sitamo instrumentu spēlē vai vokālā, kā arī spēlējot mācību ansamblī. Iestājeksāmens – jauno audzēkņu uzņemšana- notiks pirmdien, 13. jūnijā, pl.19:15, BJMK, Dobeles ielā 68. BJMK Rokskola ir akreditēta mūzikas skola, kas unikāla ar iespēju mācību procesā apgūt svarīgāko gan par akadēmisko mūziku un tās pamatiem, gan arī  pēc sirds patikas radoši izpausties rokmūzikas žanrā gan solo, gan ansambļu sastāvā: šajā gadā audzēkņi ar panākumiem un aizrautību piedalījušies gan klasiskās ģitārspēles Valsts konkursā, gan arī dažādos publiskos pasākumos un snieguši koncertus ar saviem ansambļu sastāviem, izpildot rokmūziku.

Vairāk par mācību programmu, iestājpārbaudījumiem un rokskolu var lasīt šeit: http://bjmk.lv/rokskola/

Visbeidzot, kad trakais jūnijs būs noslēdzies, mierīgā jūlija beigās, 30.07., sāksies BJMK Jauno mūziķu nometne Koknesē. Kā katru gadu nometnē pulcēsies gan BJMK audzēkņi, gan bērni un jaunieši no visas Latvijas, lai papildinātu savas zināšas mūzikā BJMK pasniedzēju un vieslektoru vadībā, un lieliski pavadītu laiku draugu kompānijā.

Nomtnes pieteikuma anketa šeit: https://docs.google.com/forms/d/1Xi3G23CV-Ai2g-JL3x5zdP0JE-EhzwVtE-R81zwsIlo/edit?usp=mail_response_notification

Mazliet vairāk info par nometni šeit: http://bjmk.lv/sakas-pieteiksanas-bjmk-jauno-muziku-nometnei-koknese/

Tiekamies koncertos!!! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *