Home / Uncategorized / BJMK 14. darbības sezona

BJMK 14. darbības sezona

‘Rūķīšiem”, pa dienu un pa nakti smagi strādājot, beidzot varam Jums prezentēt 2017./2018. mācību gada nodarbību piedāvājumu!! Tas apskatāms šeit: http://bjmk.lv/nodarbibas/nodarbibu-piedavajums/

Tabulas apakšā pamanīsiet sadaļu “BJMK īpašie piedāvājumi” – šogad esam nolēmuši, ka tiem, kas muzicē vairāk, ir jābūt iespējai to darīt lētāk!:) Tāpēc esam sagatavojuši vairākus 1+1 piedāvājumus, kā piemēram, individuālā jeb solo nodarbība + vokālais fitness = 40,00 eiro mēnesī, nevis 48, kā tas būtu, ja par katru nodarbību veidu būtu jāmaksā atsevišķi.

Jā, jauni vārdi – solo nodarbības un radošās nodarbības. Mums ir arī jaunas metodes! Ir zinātniski pierādīts, ka daļai cilvēku daudz vieglāk ir mācīties grupās. Savstarpēja motivēšana, sacensības gars, komandas sajūta, utt. Tāpēc no šī mācību gada ieviešam radošās ģitārspēles nodarbības. Nodarbības var apmeklēt 3 audzēkņi kopā, tajās tiek pielietotas vēl vairāk neformālās izglītības metodes, nekā BJMK pieredzēts līdz šim, netiek uzdoti mājas darbi, taču tiek intensīvi un radoši strādāts klasē. Savukārt tiem, kas vēlas mācīties individuāli, kas ir gatavi mājās ik dienu spēlēt un trenēties, protams, būs iespēja turpināt tāpat kā iepriekšējos gados – ar solo nodarbībām!🙂

Jaunajiem mūziķiem īpaši iesakām izmantot iespēju apmeklēt rokmūzikas ansambli, kurā ir iespējams uzreiz praksē pielietot iegūtās prasmes instrumentspēlē. Pirmo gadu uzreiz piedāvāsim iesaistīties divos ansambļos, divām dažādām vecuma grupām. Ja ansambļos pieteikties liels skaits dalībnieku, tiks veidots konkurss. Balvā – iespēja spēlēt grupā, sniegt koncertus un piedzīvot mūziku!

Vēl pie īpašajiem piedāvājumiem jāmin tas, ka šajā mācību sezonā ik viens audzēknis tiks gatavots vismaz diviem koncertiem/audzēkņu vakariem. Tajos uzstāšanās notiks nelielās grupās, vai individuāli, taču zināma atskaites sajūta būs gan pašiem BJMK audzēkņiem, gan viņu muzikālā talanta un darba atbalstītājiem!

Un, nenoliedzami – konkurss BJMK ĢITĀRISTS! Divas reizes mācību gada laikā ik vienam BJMK audzēknim būs iespēja piedalīties ģitārspēles konkursā (divās vecuma grupās), kura galvenais mērķis ir celt mūsu audzēkņu zināšanas un meistarību, taču motivācijai arī naudas balvas – mācību maksa 50.00, 30.00 vai 10.00 eur apmērā, katrā vecuma grupā.

Kaut kā tā mums šogad! 🙂

Lai mums visiem kopā superskanīgs un muzikāls gads!!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *