Home / Uncategorized / BJMK darbība 2011. vasarā

BJMK darbība 2011. vasarā

BJMK pasniedzēji jau atsākuši strādāt vasaras režīmā un tā tas turpināsies visu atlikušo vasaru ar nelieliem izņēmumiem. Ja kāds vēlas atsākt vai pilnīgi no jauna uzsākt vokāla, ģitāras, basģitāras vai bungu nodarbības, droši sazinieties ar mums (29505899), un mēs piedāvāsim jums pēc iespējas ērtāku laiku mūzikas nodarbībām vasaras mēnešos!

Papildus nodarbībām, BJMK kā parasti vasarās, dara arī citas aizraujošas lietas. Piemēram, piedalās starptautiskos projektos un jauniešu apmaiņās. BJMK pārstāvji šovasar jau pabijuši Kiprā, pašlaik 13 BJMK pārstāvji ir apmaiņā Polijā un augusta beigās BJMK jauniešiem būs iespēja doties uz apmaiņu Rumānijā. Taču laikā no 15.-20. Augustam BJMK telpas būs piepildītas ar jauniešiem no 6 Eiropas valstīm, viņi visi piedalīsies BJMK organizētajā jauniešu apmaiņā „The Sound of Voluteering”, jeb „Brīvprātības skaņas”. Šī projekta ietvaros apmaiņas dalībnieki popularizēs brīvprātīgo darbu kā tādu – skaidros šī jēdziena būtību, meklējot veidus kā jebkurš sabiedrības pārstāvis var veikt brīvprātīgu darbu, tādejādi uzlabojot sabiedrības ikdienu. Un protams, apmaiņai būs arī muzikāli elementi, jo BJMK bez mūzikas jau nu nekādi!!

Savukārt augusta pirmajā nedēļā BJMK aicina visus muzicēt gribētājus piedalīties jauno mūziķu nometnē Koknesē, kur būs iespējams pilnveidot prasmes mūzikā, apgūt kaut ko jaunu un lietderīgu jaunajiem mūziķiem palīdzēs grupas „Laime Pilnīga” pārstāvji, un brīvajā laikā papildus improvizācijas vakariem un piknikiem, jaunajiem mūziķiem būs iespēja arī apmeklēt peldbaseinu. Par nometni vairāk lasi: http://bjmk.lv/jauno-muziku-nometne/

Saulainu un muzikālu vasaru vēlot,

BJMK kolektīvs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *