Home / Uncategorized / BJMK Rokskolas audzēkņi aicina uz atvērtajiem koncerteksāmeniem!

BJMK Rokskolas audzēkņi aicina uz atvērtajiem koncerteksāmeniem!

Kā jau ik gadu, decembris BJMK ir ļoti darbīgs un skanīgs mēnesis! Tāpēc aicinām apmeklēt BJMK organizētos atvērtos koncerteksāmenus:

  • 16. decembrī pl. 14:00 BJMK zālē BJMK Rokskolas ģitāras klases audzēkņu atvērtais eksāmens. Eksāmena ilgums ~ divas stundas.
  • 16. decembrī pl. 17:00 BJMK zālē BJMK Rokskolas vokāla klases audzēkņu atvērtais eksāmens/koncerts. Eksāmena ilgums ~ 1.5 stundas.
  • 17. decembrī pl. 13:00 klubā „Jelgavas Krekli” BJMK Rokskolas mācību ansambļu atvērtais eksāmens/koncerts, jeb kā mēs paši to mīļi saucam „ROKSĀMENS” 🙂 Roksāmenā piedalīsies visi BJMK Rokskolas mācību ansambļi, arī Rokskolas absolventu ansamblis un BJMK ansambļi, kuru sastāvā bērni un jaunieši, kas izvēlējušies šajā mācību gadā papildus instrumentspēles nodarbībām, pilnveidot savas prasmes arī spēlējot grupā. Roksāmena ilgums var sasniegt trīs stundas – bet tā kā Roksāmens notiek klubā, kur iespējams gan paēst, gan padzerties garšīgus dzērienus, domājam, ka koncerteksāmena ilgums nebūs problēma 🙂

Visos koncertos/eksāmenos ieeja par ziedojumiem. Ļoti lūdzam cienīt BJMK audzēkņus, kas uzstājas, un nestaigāt eksāmena laikā. Abos BJMK notiekošajos eksāmenos būs pārtraukums, kura laikā būs iespēja izlocīt kājas, vai doties mājās, ja savu favorītu jau būsiet noklausījušies. Paldies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *