Home / Uncategorized / Mācību gada noslēguma pasākumi BJMK

Mācību gada noslēguma pasākumi BJMK

Beidzot arī BJMK Rokskolas audzēkņi un pasniedzēji gatavojas noslēgt šo mācību gadu, un kā jau ierasts, mācību gada izskaņā arī vairāki koncerti, iestājeksāmens tiem, kas nepaspēja atnākt 1. jūnijā, un izlaidums!! 🙂

  • 11. jūnijā, pl. 18:00 BJMK zālē uz sezonas pēdējo koncertu aicina BJMK foršie dziedātāji, kas mācās vokālu interešu izglītības programmā pie Ervīna Ramiņa un Darjas Aļeiņikovas.
  • 14. jūnijā pl. 19:00 BJMK Rokskolas vokāla klases audzēkņu eksāmens-koncerts Pasta salā, pie „Silvas” tējas namiņa. (Lietus gadījumā eksāmens tiks pārcelts uz BJMK zāli).
  • 15. jūnijā pl. 19:00 uzņemsim jaunus audzēkņus BJMK Rokskolā. Īpaši aicinām bērnus, kas rudenī uzsāks mācības 4. un 5. klasē. Bet droši var pieteikties arī tie, kas ies 6., 7. un 8. klasē!
  • 16. jūnijā pl. 19:00 klubā „Jelgavas Krekli” BJMK Rokskolas mācību ansambļi sniegs koncertu – atvērto eksāmenu, jeb kā mīļi esam to iesaukuši – „ROKSĀMENU” 🙂 Roksāmenā piedalīsies visu Rokskolas klašu ansambļi, un daži jauktie sastāvi, kas pavadīs ģitāristu vai basģitāristu specialitātes eksāmenu. Protams, šī gada absolventiem šis būs pēdējais roksāmens, tāpēc silti aicinām to nepalaist garām!!
  • 20.jūnijā pl. 17:30 Rokskolas 1.-4. klašu audzēkņi varēs nākt saņemt liecības, taču pl. 19:00 BJMK zālē norisināsies Rokskolas 5. klases izlaidums!

Tiekamies koncertos!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *