Home / Uncategorized / Aicinām pieteikt 7-12 gadus vecus bērnus bezmaksas DIENAS nometnei

Aicinām pieteikt 7-12 gadus vecus bērnus bezmaksas DIENAS nometnei

PAŠLAIK NOMETNĒ VIETAS IR BEIGUŠĀS! JA GADĪJUMĀ OBJEKTĪVU IEMESLU DĒĻ KĀDA VIETA ATBRĪVOSIES, PIETEIKUMA ANKETA TIKS ATVĒRTA NO JAUNA!

Uzmanību! Nometnei var pieteikt tikai Jelgavas pilsētas teritorijā deklarētus bērnus!!

Biedrības „Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” muzikālā nometne bērniem – Jauno mūziķu dienas nometne Svētē.

Šovasar, 16.-20. augustā, aicinām bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem, kas deklarēti Jelgavā, piedalīties muzikālā dienas nometnē.

Nometne paredzēta bērniem bez priekšzināšanām vai ar nelielām priekšzināšanām mūzikā; bērniem, kam ir interese par mūziku, skatuvi un radošām izpausmēm. Skolotāji, kas ik dienā ir pasniedzēji BJMK Rokskolā, vadīs ģitāras, bungu un vokāla nodarbības. Bet pēcpusdienās paredzētas dažādas radošas aktivitātes – spēles, teātris, sporta aktivitātes, sarunas britu angļu valodā ar brīvprātīgo no Lielbritānijas utt. Vienu dienu paredzēta ekskursija uz Tērveti. Tiek nodrošinātas divas ēdienreizes.

Nometne notiks Svētē, sporta un aktīvas atpūtas vietā „Līgotnes”.

Nometnē var piedalīties 30 bērni!

Nometnes izmaksas pilnībā sedz valsts – projektu konkursu „Bērnu un jauniešu nometņu organizēšana izglītojamo 2021.gada vasaras brīvlaikā” ietvaros.

 

*Katrs dalībnieks var piedalīties tikai vienā šī projektu konkursa bezmaksas nometnē!

Pieteikuma anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScu6yECN3kvW9q_q-q0pW6n2psRLsW5nWLq08ZwHtKGHzfRTw/viewform?usp=sf_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *