Home / Uncategorized / “Radošais izolators” ar mūziķi Mùr

“Radošais izolators” ar mūziķi Mùr

Turpinām īstenot atbalsta pārraides “Radošais izolators”, trešā un noslēdzošā vakara viesis ir mūziķe Múr. Pārraide norisināsies 26. martā, plkst. 19:00.

 
Múr mūzika hronizē viņas paaudzes iekšējo pasauli. Atdzīvinošais debijas albums “Under Allure”, kurš ticis ierakstīts pie ezera idilliskajos Latvijas laukos, tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”.

 
„Radošā izolatora” uzdevums ir iedvesmot jauniešus, sniegt padomus kā saglabāt motivāciju muzicēt arī vienatnē, un atcerēties, ka arī pandēmijas apstākļos joprojām pastāv mažora skaņkārta! Pārraižu mērķis ir veicināt jauniešu kopības sajūtu, saglabāt vēlmi muzicēt, kā arī atgriezt radošumu laikā, kad viss notiek attālināti. „Radošajā izolatorā” būs iespēja klausīties mūziķu iedvesmas stāstos un uzdot dažādus interesējošus jautājumus.

 
Biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” ar Sabiedrības Integrācijas fonda atbalstu īsteno projektu “Muzikālie pilsoņi: sociāli atbildīga jauniešu kopiena Jelgavā”.

 
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 
#NVOfonds2021 #Múr

  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *