BJMK JAUNO MŪZIĶU NOMETNE 2019 TIEK OFICIĀLI IZZIŅOTA!:)

Šovasar jau 14. gadu notiks BJMK Jauno mūziķu nometne, kurā iespējams piedalīties jebkura vecuma bērniem un jauniešiem, kuri jau spēlē kādu mūzikas instrumentu  vai dzied, vai vēlas to uzsākt tieši šajā nometnē!

 

Nometnes vadītāja arī šogad būs Sintija Rungule.

Nometnes pasniedzēju sastāvs: Endijs Rožkalns, Andris Buiķis, Ervīns Ramiņš, Paulis Straume, Ilvars Vītoliņš, un citi 🙂

 

Nometnes norises laiks: 28. jūlijs 2019.– 3. augusts. 2019.

Nometnes norises vieta: Koknese, I.Gaiša Kokneses Vidusskolas dienesta viesnīca, skolas telpas un apkārtne.

 

Īsumā par nometnes programmu: 

Kā ik gadu BJMK vasaras nometnes galvenais mērķis ir sniegt dalībniekiem jaunas mūzikas zināšanas, pieredzi un iedvesmu. Nometnē varēs papildināt savas zināšanas vai no jauna sākt apgūt estrādes vokālu, klasisko, akustisko un elektrisko ģitāru, bungas un basģitāru. Katru dienu notiks divas vai pat trīs  mūzikas nodarbības. Papildus tam nometnes dalībnieki tiks iesaistīti dažādos ansambļos, un arī ansambļa mēģinājums notiks katru dienu. Nometnes noslēgumā, 3. augustā, nometnes dalībnieki sniegs koncertu. Papildus intensīvajam mūzikas nodarbību grafikam, nometnē tiks piedāvātas arī izklaidējošas aktivitātes: jau neiztrūkstoši BJMK nometnēs jautrākais pasākums ir talantu vakars vai popiela 🙂 Arī šogad  kāda no šīm jautrajām atrakcijām netiks izlaista!! Tāpat vairākas reizes nedēļā nometnes dalībnieki varēs apmeklēt Kokneses sporta centra mūsdienīgo baseinu. Dosimies tuvākā  vai tālākā pārgājienā pa gleznaino Kokneses parku vai Likteņdārzu. Pavadīsim harmonisku laiku pie dabas, skatīsimies kino un spēlēsim spēles – gan muzikālas, gan vienkārši izklaidējošas! Programmā arī ik rīta vingrošana un brīvā laika pludmales volejbols vai futbols.

Nometnes dalībnieki trīs reizes dienā ieturēs veselīgu, garšīgu maltīti Kokneses vidusskolas sporta halles kafejnīcā.

Lai pieteiktos nometnei, dalībnieka vecākiem kopā ar dalībnieku jāaizpilda pieteikuma anketa un jāieskaita nometnes organizatoru – Biedrība „Bērnu un jauniešu mūzikas klubs”- kontā pirmā iemaksa EUR 60,- apmērā līdz 5. jūlijam. (Banka: SEB; Konta nr.: LV36UNLA0050005181361)

NOMETNES PIETEIKUMA ANKETA ŠEIT: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqE5Vaobxt7ays4GypUbzm_uwuOx7nBpWNut3hcbN6Zs1hHw/viewform?vc=0&c=0&w=1

Nepieciešamie dokumenti:

  • ārsta zīme, ar informāciju par saņemtajām potēm
  • līgums par dalību nometnē
  • vecāku parakstīta nometnes pieteikuma anketa

BJMK Vasaras meistarklases Koknesē 2016

Kas var piedalīties?

Piedalīties var bērni un jaunieši, kam interesē mūzika, īpaši rokmūzika. Aicināti visi, kas jau dzied vai spēlē bungas, elektrisko, akustisko vai klasisko ģitāru vai basģitāru; kā arī tie, kas vēlas kādu uzsākt nopietni apgūt dziedāšanu vai kādu no minētajiem instrumentiem. Tiem, kas jau spēlē, papildus pamatinstrumentam būs iespēja apgūt arī vēl viena izvēlēta instrumenta spēles pamatus.

Nometne, BJMK pieredze

BJMK komandai ir 12 gadu pieredze muzikāla satura nometņu veidošanā dažādām vecuma grupām un ar dažādu muzikālo kontekstu. Kopumā ar panākumiem notikušas jau vairāk kā 16 radoša satura nometnes.

Šovasar BJMK rokskola atkal organizē nometni jauniešiem, kam sirdij tuva ir populārā mūzika, īpaši akcentējot rokmūziku. Līdz šim BJMK organizētajās jauno mūziķu nometnēs galvenais mērķis ir bijis konkrētu skaņdarbu sagatavošana – noslēguma koncertam, strauja zināšanu papildināšana un komunikācijas veidošana jauno mūziķu vidū. Bet pēdējos gados piedāvājam jauniešiem veikt audio ierakstus, kas atspoguļo nometnē apgūtās jaunās prasmes.

BJMK komandai ir bijusi iespēja smelties daudzas lieliskas idejas no Eiropas līmeņa projektiem un semināriem, kuros BJMK pārstāvji ir piedalījušies – par neformālās izglītības metodēm, dalībnieku saliedētību, procesa veidošanu, utt.

Muzikālajā jomā – BJMK pasniedzēji ir ieguvuši labu pieredzi par mācīšanas metodēm, par lietām, kuras, reālajā dzīvē jauniešiem muzicējot, ir visbūtiskāk zināt. Pasniedzēji ir paši izstrādājuši mācību programmas, ņemot vērā vidējo jauniešu zināšanu līmeni un apgūšanas spējas – tas viss bijis iespējams pateicoties 9 gadus ilgai pieredzei, vadot pašiem savu skolu, – BJMK Rokskolu.

Šīs zināšanas un pieredzi vēlamies likt lietā nometnes pilnvērtīga un interesanta satura veidošanā.