Home / Uncategorized / 8. sezonas noslēgums tuvojas!

8. sezonas noslēgums tuvojas!

Šajā sezonā BJMK strādā pēdējo nedēļu! Nodarbības notiks līdz 18.06.12. (ieskaitot).

19.06.12. pl. 12:00 BJMK zālē un 5. klasē notiks akustiskie rokskolas eksāmeni – vokālistiem un ģitāristiem. Eksāmeni ir atvērti apmeklētājiem, taču lūdzam klausītājus ierasties līdz pl.12:00, jo pēc tam visas durvis būs ciet un neviens nevarēs eksāmena laikā iet tās atslēgt.

Savukārt pl. 18:00 klubā “Jelgavas Krekli” notiks rokskolas mācību ansambļu eksāmens. Arī šis ir atvērtais eksāmens, uz kuru aicinātas rokskolnieku ģimenes un draugi. Eksāmens-koncerts kopumā var ilgt pat 3 stundas, jo uzstāsies visi seši BJMK rokskolas mācību ansambļi. Ja kāds eksāmena apmeklētājs nevar atļauties tik ilgi palikt, ļoti lūdzam, ievērot pieklājību pret jauniešiem koncerta laikā, un doties prom/vai ierasties zālē, kad ir pauzītes starp dziesmām, nevis dziesmas laikā. Jaunie mūziķi to novērtēs! 🙂

BJMK pasniedzēji pēc eksāmena dosies pelnītā atpūtā. Ar daļu no pasniedzējiem būs iespējams tikties BJMK jauno mūziķu nometnē, Koknesē 1.-7. jūlijā. Savukārt ar tiem jaunajiem mūziķiem, kas nometnē nepiedalīsies, un kas vēlēsies turpināt mācības vasaras periodā, mēs atkal tiksimies pēc 10. jūlija – tepat BJMK!

Priecīgu vasaru! Un tiekamies eksāmenā, nometnē, vai septembrī! 🙂

BJMK kolektīvs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *