Home / Uncategorized / BJMK aicina uz ikgadējo vokālistu koncertu

BJMK aicina uz ikgadējo vokālistu koncertu

Šo sestdien 26. maijā plkst. 15:20 Bērnu un jauniešu mūzikas klubā (BJMK) norisināsies jauno vokālistu koncerts. Uzstāsies dziedātāja un vokālā pedagoga Ervīna Ramiņa audzēkņi, kas dziedāšanas mākslu apgūst BJMK, un šoreiz koncertā piedalīsies arī Zanes Rožkalnas audzēkņi, kas vokālo mākslu apgūst kā papildu priekšmetu BJMK rokskolā. Tā kā koncerts solās būt interesants skatītājiem ar visdažādāko mūzikas gaumi.
Biedrība „Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” jeb BJMK ir lieliska vieta katram talantīgam, aktīvam un mūziku mīlošam cilvēkam, kas vēlas muzicēt un attīstīt savus talantus ar profesionālu un pieredzējušu mūzikas pedagogu palīdzību, kā arī labi pavadīt laiku draudzīgā kompānijā. BJMK piedāvā individuālās nodarbības visdažādāko mūzikas instrumentu spēlē un vokālajā mākslā.
Šo sestdien savu talantu un iegūtās prasmes plašākai publikai rādīs jaunie vokālisti, un daudziem no tiem, šī būs pavisam īpaša diena, jo solista lomā tie iejutīsies pirmo reizi. Koncerts norisināsies ļoti draudzīgā un mājīgā atmosfērā, kur māksliniekus no skatītājiem šķirs tikai dažu soļu attālums. Nav vajadzīga liela skatuve, lai būtu liels mākslinieku, bet gan liela mīlestība pret mūziku un ticība saviem spēkiem, un tieši to mums demonstrēs jaunie izpildītāji. Kā pavadošais ansamblis solistiem būs BJMK pedagogi.
Kā jau tas ierasts, BJMK audzēkņu koncertus var apmeklēt ikviens, kas vēlas, un ieeja ir bez maksas. Tiekamies BJMK 26. maijā un, kas zina, varbūt tieši Tevi uzrunās kāds priekšnesums, un jau nākamajā Ervīna Ramiņa vokālistu koncertā klausītāju sirdis priecēs Tava balss! (Klausītājus aicinam ierasties laikus!)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *