Home / Uncategorized / BJMK 8. sezona un 7 gadu jubileja

BJMK 8. sezona un 7 gadu jubileja

Nu jau divus mēnešus BJMK ikdiena ir darba spara un zinātkāres pilna! Tik daudz jauno mūziķu sen BJMK nav bijis! Šajā sezonā BJMK ik nedēļu apmeklē vairāk kā 220 cilvēki! Un BJMK pasniedzēji – Endijs, Ervīns, Džonis, Hermanis, Zane, Romāns, Māris, Elvijs, Rihards un Sintija iedvesmojas no katra audzēkņa, un tādejādi zināšanu sniegšana sagādā ar vien lielāku prieku.

Taču – neskatoties uz rekordlielo apmeklētāju skaitu vēl ir iespējams pieteikties šādām nodarbībām:

  • Elektriskā ģitāra
  • Akustiskā ģitāra
  • Bungas
  • Basģitāra
  • Ķermeņa terapija
  • Ģitāristu orķestris

Papildus tam šajā sezonā BJMK pievienojusies arī filiāle Valkā, kur šobrīd – BJMK Valkas filiāles pirmajā sezonā mācās jau ap 20 jaunie mūziķi.

Un tieši tāpēc visiem BJMK draugiem  – īpašs  novembra piedzīvojums būs BJMK 7 gadu jubilejas pasākumi!

Bērnu un jauniešu mūzikas klubs ir dibināts 2004. gada 24. oktobrī – tātad tikko kā ir apritējuši 7 gadi kopš šī notikuma! Lai atzīmētu to BJMK telpās no 8. novembra būs skatāma foto izstāde „7 muzikāli gadi”, foto izstādē būs apskatāmas bildes no pašiem BJMK pirmsākumiem, līdz 8. sezonas sākumam. Turpinājums būs „mājas viesības” 12. novembrī, sestdien, pl. 16:30 BJMK zālē. „Mājas viesību” pirmajā daļā spēļu pēcpusdiena: izmēģināsim gan BJMK jauniešu pašu veidotās eko spēles, gan arī  visā pasaulē populāras galda spēles sākot ar cirku, beidzot ar pokeri. Un protams – kas tās par mājas viesībām, bez iepazīšanās spēlēm! J Pasākuma otrajā daļā dejas! Par muzikālo noformējumu sākot no pl. 18:00 parūpēsies BJMK rokskolas mācību ansambļi.

Ieeja BJMK 7 gadu jubilejas „mājas viesībās” bez maksas, bet kārumus līdzi paņemt nebūtu slikti! J

„Mājas viesības” gan būs tikai ieslildīšanās lielajai BJMK jubilejas ballītei – svētku koncertam, kas gaidāms, novembra nogalē.

Tiekamies 7 gadu jubilejas ballītēs!

Tiekamies BJMK!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *