Home / Uncategorized / „BJMK” aicina uz koncertu „Mans ziemas stāsts”

„BJMK” aicina uz koncertu „Mans ziemas stāsts”

Sestdien, 7. decembrī, plkst. 19:00 Jelgavas Mākslas skolā norisināsies „Bērnu un Jauniešu Mūzikas kluba” („BJMK”) audzēkņu koncerts „Mans ziemas stāsts”. Koncerts tiks veltīts ziemas atnākšanai un  Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tajā varēs dzirdēt instrumentālus un vokālus priekšnesumus, ko sagatavojuši „BJMK” audzēkņi, savukārt pats koncerts ir ne tikai sveiciens BJMK audzēkņu vecākiem un draugiem, bet arī ilggadējas BJMK audzēknes Janas Bahmanes, Latvijas Kultūras koledžas studentes, diplomdarbs svētku režijā.


„BJMK” ir muzikāla biedrība, kas piedāvā bērniem un jauniešiem apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli un vokālo meistarību pie profesionāliem un pieredzes bagātiem pasniedzējiem, kas ar individuālu pieeju palīdz audzēkņiem attīstīt savu talantu. Koncertā „Mans ziemas stāsts” uzstāsies pasniedzēju- Endija Rožkalna, Ervīna Ramiņa, Mārča Vasiļevska, Romāna Lullas un Artūra Knopes- audzēkņi, kas izpildīs latviešu un ārzemju skaņdarbus, ko sagatavojuši, apmeklējot nodarbības iekš „BJMK”.
Koncerta laikā skatītāji caur mūziku un stāstiem varēs izdzīvot sajūtas, ko rada Ziemassvētku gaidīšanas laiks un, iespējams, iedvesmoties savu garo ziemas vakaru pavadīšanai ar ģimeni un draugiem.
Koncertu varēs apmeklēt ikviens, kas vēlēsies pavadīt sestdienas vakaru muzikālā noskaņā. Ieeja pasākumā par ziedojumiem. Tiekamies Jelgavas Mākslas skolā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *