Home / Uncategorized / BJMK darbība skolēnu brīvlaikā

BJMK darbība skolēnu brīvlaikā

Ir gandrīz pienākusi pavasara priecīgākā nedēļa visiem skolēniem – skolēnu brīvlaiks, kas sākas 12. martā! Arī BJMK lielākajai daļai apmeklētāju ļaus atpūsties – paceļot un izklaidēties! 🙂

Brīvlaika nedēļā nodarbības nenotiks rokskolas audzēkņiem. Tiem, kas apmeklē nodarbības vienu reizi nedēļā nodarbību plāns var būt nedaudz mainīts. Piemēram, vokālistiem, kas ir skolas vecumā, nodarbības nenotiks, taču tiem, kas ir studenti un pieaugušie, vokālās nodarbības notiks, tikai citos laikos (administrācija ar jums sazināsies), Savukārt pasniedzējs Endijs strādās tikai otrdien, 13. martā ar otrdienu un trešdienu audzēkņiem, ceturtdienu un piektdienu audzēkņiem brīvlaikā nodarbības nenotiek. Pasniedzējs Romāns labprāt strādās gan pirmdien, gan ceturtdien, arī pasniedzējs Māris strādās gan pirmdien, gan otrdien. Savukārt pasniedzēji Rihards, Hermanis un Džonis brīvlaikā nebūs BJMK!

Ja rodas papildus jautājumi – lūdzam sazināties ar mums (29505899)

BJMK administrācija ir centusies atņemt no marta mēneša rēķina brīvlaika nedēļas nodarbības, tiem, kam tās nenotiks. Ļoti atvainojamies, ja gadījumā esam ar kāda rēķina izveidi tomēr kļūdījušies, tas tiks labots aprīlī.

Priecīgas brīvdienas!! 🙂

BJMK kolektīvs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *