Home / Uncategorized / BJMK iesaka – “Ķermeņa nostādīšana” ar BJMK pasniedzēju Sintiju Siliņu

BJMK iesaka – “Ķermeņa nostādīšana” ar BJMK pasniedzēju Sintiju Siliņu

Jaunais gads iesākas ar jaunu apņemšanos īstenošanu. Viena no visizaicināšokajām – parūpēties par savu fizisko sagatavotību un veselību ikdienas mazkustīgajā, taču steidzīgajā ritējumā.

No 2012.gada septembra fitnesa klubā “Devesa” iespējams apmeklēt ĶERMEŅA NOSTĀDĪŠANAS nodarbības, kurās mierīgā un atslābinošā gaisotnē nostiprinām un pilnveidojam savu ķermeni ar horeogrāfes Sintijas Siliņas sagatavotu vingrojumu palīdzību.

Nodarbību pamatā ir vingrinājumi, kas balstīti uz jogas, pilates un fizioterapijā izmantojamo kustību sistēmām. Visi vingrinājumi balstīti kā uz ķermeņa sasprindzināšanu, tāpat arī uz atbrīvošanu, strādājot ar muskuļu nostiprināšanu, locītavu lokanību un saišu izstiepšanu vienlaicīgi. Nodarbību mērķis ir vispārēja ķermeņa simetriska veidošana un tās piemērotas jebkuram sagatavotības līmenim, nav nepieciešamas priekšzināšanas un spēcīga fiziskā sagatavotība, tai nav vecuma ierobežojuma un ar to vienlīdz sekmīgi var nodarboties kā sievietes tā vīrieši. Nodarbības lielāko daļu notiek statiski (uz paklājiņiem).

Šīs nodarbības vienlaicīgi ir arī relaksācija no ikdienas stresa un palīdz ķermenim atkopties no mazkustības ikdienā, iegūstot papildus enerģiju.

Ķermeņa nostādīšanas apmeklētāji saka, ka:

Nodarbību laikā ir iespējams pilnībā atslēgties no citām domām, tādejādi uzkrājot gan fizisku, gan garīgu spēku atlikušajai nedēļai. “Šķībā” mugura tiek mazliet sakārtota, pateicoties tam, ka vingrojumi veidoti tā, lai katrs skriemelis tiktu pareizi iekustināts, nenodarot tiem bojājumus. Pēc tam ir vieglāk gan strādāt, gan gulēt. Kopumā – dzīves prieks palielinās.“

Ieva, producente

Tāpat kā daudziem šais laikos, arī man ir sēdošs darbs – esmu uzskaitvede. Nereti vairākas stundas paiet vienā nekustīgā pozā pie rakstāmgalda un datora. Tas nav pareizi. Pēc tādas darba dienas vairs neko citu negribas kā tikai mājās ieslīgt dīvānā un pasnaust pie televizora. Taču šīs nodarbības sniedz iespēju izkustināt tādas ķermeņa daļas, ko pat fiziski strādājot nav iespējams izdarīt. Pēc šīm nodarbībām viss ķermenis šķiet atmodies un vakaru var pavadīt pilnvērtīgi mājās darbojoties, nevis mokoties ar nogurumu.”

Sanita, uzskaitvede

Jau vairākus gadus man ir problēmas ar mugurkaulu (veca sporta trauma). Šobrīd strādāju garīgu darbu un daudz  laika pavadu pie datora. Izmēģināju dažādus vingrošanas veidus, kamēr atradu Ķermeņa nostādīšanas nodarbības. Tās man palīdz   saglabāt un nostiprināt  veselību, norūda organismu un uzlabo darbaspējas. Vingroju jau otro gadu un tas man acīmredzami palīdz novērst nogurumu un rada labu garastāvokli.”

Inese, projektu speciāliste

Aicinām pievienoties ĶERMEŅA NOSTĀDĪŠANAS nodarbībām katru pirmdienu no 18:00-19:00 fitnesa klubā “Devesa” (Lielā iela 19, Jelgava)

Cena:

2.50 Ls – 1 nodarbība (2.00 Ls – skolēniem, studentiem, pensionāriem)

20.00 Ls – 10 nodarbības (15.00 Ls – skolēniem, studentiem, pensionāriem)

Nodarbību vadītāja – Sintija Siliņa.

Tuvāka informācija sintijasilina@gmail.com, 29690366

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *