Home / Uncategorized / BJMK projektā „Starpkultūru tilts” apvieno mūziku un sportu

BJMK projektā „Starpkultūru tilts” apvieno mūziku un sportu

Bērnu un jauniešu mūzikas klubs no šī gada septembra uzsācis jaunu projektu ar mērķi veicināt starpkultūru dialogu Jelgavā –„Starpkultūru tilts”. Projekta ideja ir piedāvāt neformālā vidē satikties dažādu tautību un vecumu iedzīvotājiem un veidot starpkultūru sadarbību caur nodarbēm, kas pasākumu apmeklētājiem ir vai varētu kļūt par saistošiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, tādējādi veicinot komunikāciju dažādu sabiedrības pārstāvju starpā.

Parasti BJMK projekti ir par un ap mūziku, bet šoreiz gribam caur projekta aktivitātēm paplašināt mērķauditorijas redzesloku un sadarbībā ar jaunu biedrību „Galda tenisa klubs „Jelgava””, kas ir BJMK partneri šī projekta īstenošanā, piedāvāt arī ar galda tenisu saistītas aktivitātes.

Jau šo piektdien, 23.oktobrī, no plkst. 18.00 BJMK telpās Dobeles ielā 68 notiks „Galda tenisa draudzības spēles ar mūziku”, kas sevī apvienos gan muzicēšanu, gan galda tenisa spēlēšanu, gan citas saistošas aktivitātes. Šis būs jau otrais tāda veida pasākums, kurā līdzās pastāv mūzika un sports. Pateicoties projektam, BJMK apmeklētājiem ir pieejams arī viens galda tenisa galds, ko kopīgā pasākumā salikuši paši projekta dalībnieki.

Lai padarītu galda tenisa spēlēšanu aizraujošāku un gūtu dziļāku priekšstatu par šo sporta veidu, projekta ietvaros dalībniekiem būs iespēja apgūt spēles iemaņas ne tikai no „GTK „Jelgava”” biedriem, bet arī no profesionālā galda tenisa trenera speciāli tam paredzētos treniņos.

Projekts noslēgsies janvārī ar dalībnieku kopīgu atskatu uz tā aktivitātēm un koncertu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *