Home / Uncategorized / Jaunajiem mūziķiem no visas Latvijas iespēja pulcēties rokmūzikas nometnē!

Jaunajiem mūziķiem no visas Latvijas iespēja pulcēties rokmūzikas nometnē!

Vairāk informācijas par nometni šeit!

Biedrība Bērnu un jauniešu mūzikas klubs (BJMK) šovasar organizē nometni jauniešiem, kam sirdij tuva ir populārā mūzika, īpaši akcentējot rokmūziku. Tā jaunajiem mūziķiem būs īpaša iespēja, jo BJMK veido nometnes ik pārvasaru, lai katrai nometnei varētu izveidot unikālu saturu. Tāpat kā līdz šim BJMK organizētajās jauno mūziķu nometnēs galvenais mērķis būs veidot saturu tā, lai dalībniekiem aizraujošā veidā piedāvātu apgūt jaunas muzikālas prasmes un sniegtu iespēju komunicēt, gan ar vienaudžiem, kam ir līdzīgas intereses, gan arī ar jau profesionāliem mūziķiem, kuri būs pasniedzēju vidū.

BJMK komanda šogad nometnes satura veidošanā var ieguldīt vēl vairāk radošu ideju, jo tai ir 3 gadu mācīšanas pieredze pašu veidotajā rokskolā – „Privātā Baltijas Jauno mūziķu skola”-, kas ir vienīgā šāda veida profesionālās ievirzes skola Latvijā. Daudzas idejas aizgūtas pateicoties dalībai neskaitāmos Eiropas projektos un starptautiskās jauniešu apmaiņās, kas garantē inovatīvu pieeju nometnes programmai, kā arī neformālās izglītības principu pielietošanu.

Nometnē piedalīsies dažāda vecuma bērni un jaunieši, jo tās saturs izstrādāts, lai nometnē jaunas zināšanas un pieredzi iegūtu gan tie muzicēt gribētāji, kas tikko uzsāk muzikālās gaitas, gan tie, kas muzicē jau ilgstoši. Lai katrs dalībnieks varētu atskatīties uz nometnē paveikto, tās gaitā tiks veikti vairāki skaņu ieraksti!

Kā muzikālie konsultanti darbosies rokgrupas „Laime Pilnīga” mūziķi un ilggadējais BJMK ģitāras pasniedzējs Endijs Rozenbergs. Grupas „Laime Pilnīga” mūziķi izceļas gan ar mūzikas izpildījuma kvalitāti, gan ar savu oriģinālkompozīciju melodiskumu un mūzikas dramaturģiju, kas raksturīga īpaši šai grupai.

Jauno mūziķu nometne norisināsies Koknesē, kur tās dalībniekiem papildus pārdomātajai nometnes programmai būs iespējams iepazīt Kokneses skaisto dabu un apmeklēt labiekārtoto Kokneses vidusskolas baseinu. Nometnes gaitā dalībniekus apciemos dažādi interesanti viesi, kas piedāvās izmēģināt radošas lietas: piemēram, imitēt sikspārņa balsi vai iejusties improvizācijas teātra darbībā.

Nometnē vēl ir palikušas dažas brīvas vietas! Taču tiem, kas nepagūs pieteikties kā mierinājumu BJMK piedāvā iespēju apmeklēt nometnes muzikālo noslēgumu, kurā nometnes dalībnieki uz improvizētas brīvdabas skatuves varēs izpildīt to, ko būs apguvuši nometnes gaitā. Noslēgums plānots 7. augustā pl. 17:00 pie Kokneses vidusskolas.

Sīkāka informācija:

Tel.: +371 29505899

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *