Home / Uncategorized / Noslēgusies BJMK organizētā treniņprogramma “EKOBRĀĻI”

Noslēgusies BJMK organizētā treniņprogramma “EKOBRĀĻI”

No 25. līdz 29. augustam bērniem un jauniešiem no BJMK, Jelgavas, Rīgas un Ogres novada bija iespēja piedalīties treniņprogrammā “Ekobrāļi”, kas tika īstenota Koknesē projekta “Zaļais spogulis” ietvaros.

Programmas ietvaros tās dalībnieki dzīvoja skaistas dabas ieskautā vidē un ģenerēja radošas ideja ekoloģiskām spēlēm: gan izstrādāja spēļu noteikumus, gan dizainu, gan veica šo spēļu izmēģinājumus.

Paralēli šim sarežģītajam radošajam darbam projekta dalībnieki mācīja cits citam savas interesantākās prasmes, katra Ekovienība veidoja savus nacionālos Ekovakarus, prezentējot līdz šim nezināmas kultūras, devās ekspedīcijās, viesojās “Likteņdārzā”, daži pat pirmo reizi mūžā izmēģināja kā ir sēņot mežā!

Caur visām šīm nodarbēm dalībnieki apguva prasmi darboties grupā, paust savas idejas un prezentēt savu darbu rezultātus. Treniņprogramma bija laba iespēja katram dalībniekam uz sevi paraudzīties no jauna skatu punkta un – ieraudzīt sevi “Zaļajā spogulī”.

Projekta dalībnieki arī kopīgi izstrādājuši projektaa logo, kura vizuālo versiju uzzīmējusi viena no projekta dalībniecēm – Elmi. Treniņprogrammas dalībnieki pateicas līdzšinējiem projekta atbalstītājiem – kafejnīcai “Silva”, reklāmas un dizaina studijai “212” un uzņēmumam “Fazer”. šie uzņēmumi atbalstīja treniņprogrammu ar savu produkciju, un visi projekta dalībnieki apstiprina, ka šo uzņēmumu produkcija ir lieliska! Treniņprogramma “Ekobrāļi”bija tikai viens no projekta posmiem: turpmāk paredzēta visu izgudroto spēļu atkārtota izmēģināšana, noteikumu un dizaina precizēšana un tad jau sekos ieviešana dzīvē! Katrs varēs iepazīties ar šīm spēlēm gan dzīvē, gan internetā!

BJMK saka lielu paldies visiem treniņprogrammas dalībniekiem par radošo izdomu un nenogurstošo izgudrotāju garu! Tiksimies arī turpmākajā projekta gaitā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *