Home / Uncategorized / Par BJMK Rokskolas darbu no 2020.gada 17. oktobra

Par BJMK Rokskolas darbu no 2020.gada 17. oktobra

Jau iepriekš bijām informējuši, ka nedēļā no 19.10. līdz 23.10. ir skolēnu rudens brīvlaiks, un,  kā parasti skolēnu brīvlaikos, arī šajā BJMK būs slēgts, nodarbības nenotiks un arī nebija  plānotas. Rēķinos par oktobra nodarbībām šī nedēļa nav iekļauta.

No sirds iesakām ikvienam skolēnam un arī pieaugušajiem BJMK audzēkņiem, kam ir tāda iespēja, skolēnu brīvlaikā atpūsties, izvairīties no pūļa, paspēlēt savu instrumentu, palasīt labu grāmatu un paklausīties lielisku mūziku J

Sekojot Ministru Kabineta aktuālajiem noteikumiem pēc brīvlaika- no 26. oktobra līdz 6. novembrim-  BJMK ROKSKOLĀ (GAN PROFESIONĀLĀS IEVIRZES, GAN INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀS) VISAS INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS NOTIKS KLĀTIENĒ, izņemot gadījumus, kad nepieciešama attālināta nodarbība. Lūdzam audzēkņus ierasties tieši uz nodarbību, uzreiz doties uz klasi, ievērot distanci no skolotāja un citiem skolas audzēkņiem, ko var sanākt satikt pa ceļam gaiteņos, UN NO 11 gadu vecuma UZTURĒTIES BJMK ROKSKOLAS TELPĀS SEJAS AIZSARGMASKĀ! Pirms un pēc savas nodarbības obligāti jādezinficē rokas!

Ja audzēknis tā vēlēsies, jebkuru individuālo nodarbību varam nodrošināt arī attālināti, taču par šo audzēkņa vēlmi mēs gribētu zināt iepriekšējā dienā vai vismaz 2-3 stundas pirms nodarbības, lai skolotājs var tehniski sagatavoties.

Kas attiecas uz nodarbībām, kas notiek nelielās grupās – tās tiks nodrošinātas attālināti (online), vai BJMK administrācija piedāvās apmeklēt nodarbību individuāli uz īsāku laiku (15-30 min, atkarībā no grupu nodarbību tipa). Izņēmuma kārtā dažas grupu nodarbības varētu tikt atceltas, un maksa par tām tiks atņemta no novembra rēķina.

No 17.10.2020. BJMK Rokskolas telpās PATIEŠĀM aizliegts uzturēties nepiederošām personām – kas nav skolas personāls, vai audzēkņi. Tātad arī audzēkņu vecākiem šajās 2 nedēļās nav atļauts ienākt BJMK Rokskolas telpās.  Izņēmumi: pirmsskolas vecuma bērni, kam jāpalīdz nokļūt līdz nodarbību telpai. Ļoti ceram uz vecāku sapratni šajā sarežģītajā laikā un novērtēt iespēju, ka bērns drīkst turpināt apgūt mūziku individuāli klātienē,

Kategoriski aizliegts apmeklēt nodarbības BJMK Rokskolā ja audzēknim ir augšējo elpceļu saslimšana vai kaut mazākās aizdomas, ka audzēknis bijis kontaktpersona Covid-19 inficētajam. Lūdzam arī pēc iespējas mierīgi uztvert informāciju, ja kāds no BJMK Rokskolas skolotājiem veselības apsvērumu dēļ nevarēs ierasties darbā un vadīt nodarbības klātienē – esam ārkārtīgi atbildīgi un pie mazākajām šaubām par veselības stāvokli, nodarbības labāk atcelsim vai organizēsim attālināti nekā apdraudēsim savu audzēkņu veselību!

 

Jaukas brīvdienas, un labu veselību!

BJMK Rokskolas kolektīvs