Home / Uncategorized / Toms Grēviņš, Uldis Rudaks + BJMK Rokskolas koncerts Valkā 309. kabinetā

Toms Grēviņš, Uldis Rudaks + BJMK Rokskolas koncerts Valkā 309. kabinetā

21. janvārī Valku, precīzāk, radošo telpu „309.kabinets” satracinās iespējams šīs sezonas lielākais notikums radošā kabineta kultūras dzīvē. Valku apciemos Latvijas mēroga personības – Toms Grēviņš un Uldis Rudaks, kā arī ceļu no Jelgavas mēros BJMK Rokskolas audzēkņi.

Toms Grēviņš šovbiznesā darbojas jau kopš septiņu gadu vecuma. Ar radio “saslimis” ap 1993. gadu, klausoties pirmāsRadio SWH pārraides, un nu jau desmito gadu Grēviņš ir radio dīdžejs. 2010.gada aprīļa beigās Latvijas mediju vidi satricināja peripetijas ap Radio SWH. Vairākas ētera personības nomainītas uz citām – četri no vadošajiem Latvijas radio dīdžejiem labprātīgi evakuējušies. Tostarp progresīvais radio dīdžejs- Toms Grēviņš. Tapis jauns medijs, jauns radio – Radio 101.

Uldis Rudaks ir žurnalists, kritiķis, recenzents, publicists, literāts, fotogrāfs un mūziķis. Radījis ap 1000 rakstu (galvenokārt par rokmūziku). Fotogrāfē jau kopš bērnības. Sarakstījis autobiogrāfisku grāmatu “Rokupācija” par Latvijas rokmūzikas vēsturi, skatot to caur savu pieredzi. Privātā Baltijas Jauno mūziķu skola ir dibināta 2008.gada augustā. Skola piedāvā vienu 5 mācību gadu programmu – rokmūzika.

Programmā „Rokmūzika” filiālē Valkā iespējams pieteikties šādās specialitātēs: ģitāras, bungu, basģitāras, vokāla un saksofona nodarbībām, kā arī BJMK rokskolas sagatavošanas kursam. No šī gada janvāra Valkas filiālē notiek arī pieaugušo apmācība.

Vakara programma:

19.00 sākums – BJMK Rokskolas audzēkņu koncerts + vietējās grupas „Most Wanted”, „Seven Lies”
21.00 U.Rudaka un T.Grēviņa lekcija par aktualitātēm rokmūzikā
22.00 Toma Grēviņa un Ulda Rudaka diskotēka – “VISSJAUNAISIRLABIAIZMIRSTSVECAIS”

Nepalaid garām, Tev tur jābūt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *