Home / Uncategorized / Aicinām uz Mūzikas teorijas dienu BJMK!

Aicinām uz Mūzikas teorijas dienu BJMK!

Šo sestdien, 6.aprīlī, pl. 11.00 BJMK notiks Mūzikas teorijas diena! Mūzikas teorijas diena plānota kā neformāla mūzikas zināšanu atkārtošana un iegūšana, kurā katrs dalībnieks varēs pelnīt punktus un iegūt vietas vai nu kādā no trim galvenajām kategorijām, vai vēl labāk- krāt punktus kopvērtējumā!

Kaut arī šī diena plānota ar zināmu sacensības garšu, tomēr galvenais, lai dalībnieki justos labi, brīvi, izjustu piedalīšanās azartu un pie reizes kaut ko vērtīgu uzzinātu.

Galvenās trīs kategorijas:

1) Zināšanas mūzikas teorijā- notiks spēļu veidā (pēc spēles Alias principa un faktu spēļu ideju principiem);

2) Praktiskie uzdevumi – saistīti ar dzirdi un ritmu-, kuros pie reizes varēs arī drusku izkustēties;

3) Ģitāru turnīrs – nošu ātrlasīšana uz grifa un akordi (materiālus meklēt šeit pie mācību materiāliem- Akordi turnīram 1.lapa, kā arī Notis uz grifa un var izmēģināt turnīru mājas lapā, uzspiežot uz aplikācijas TURNīRS (kur var mainīt nošu parādīšanās ātrumu atbilstoši savām spējām).

Noskaidrosim labākos katrā kategorijā, kā arī attapīgākos kopvērtējumā, jo punktu vākšanai būs atvēlētas apmēram 3 stundas. Ja nu kāds nogurs no šīs teorijas un prakses, gaidot rezultātus, droši varēs uzspēlēt galda futbolu vai citas spēles, kā arī vienkārši baudīt sestdienas tēju kopā ar domubiedriem 🙂

Papildu motivācijai pirmo reizi šādam pasākumam BJMK piesaistījis arī atbalstītājus:

veikalu DBdaba un kafejnīcu Silva.

Vēlam jauku dienu mums visiem kopā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *