Home / Uncategorized / BJMK 2011. gadā!

BJMK 2011. gadā!

Sveiciens visiem BJMK nodarbību apmeklētājiem jaunajā gadā! Atbildes uz jūsu aktuālajiem jautājumiem:

Kad BJMK atsāks darbu?
BJMK, tāpat kā lielākā daļa citu Latvijas mācību iestāžu, savu regulāro darbu atsāks šo ceturtdien, 6. janvārī.

Cikos un kurā dienā man ir nodarbība?
Individuālo nodarbību laiki paliek nemainīgi, tajā pašā dienā, tajā pašā laikā, visdrīzāk arī tajā pašā telpā, kur nodarbība notika visu iepriekšējo pusgadu. Arī rokskolniekiem nodarbību grafiks ir tāds pats kā iepriekš.

Vai mūsu grupa var nākt uz mēģinājumu 3., 4. vai 5. janvārī?
Tā kā vēl joprojām ir brīvlaiks, BJMK nevar garantēt, ka jūsu grupa varēs mēģināt jebkurā laikā, un nevar garantēt ļoti siltas telpas, taču mēģinājumi notikt var, ja grupa iepriekš mūs brīdina par savu ierašanos. Zvaniet 29505899 vai 29136947 un vienosimies par mēģinājuma laiku, kas būtu ērts gan jums, gan mums 🙂

Kas man jādara, ja man ir paredzēta nodarbība 6. vai 7. janvārī, bet es vēl esmu laukos/ esmu saaukstējies/ esmu aizņemts/ utt.
Šādā gadījumā, kā jau parasti, ir iepriekš jāzvana – vēlākais trešdien, BJMK administrācijai (29505899, 29136947), par savu neierašanos.

Vai šogad ir kaut kādas izmaiņas attiecībā uz nodarbību maksu?
Brīdī, kad sākāt apmeklēt nodarbības BJMK, ar jums tika noslēgts līgums. Līgums darbojas vienu mācību gadu. Līgumā arī ir norādīta maksa par vienu nodarbību, šī maksa paliek spēkā līdz mācību gada beigām, tāpat kā visi citi līgumā minētie BJMK un apmeklētāja pienākumi. Tātad – nē, maksa paliek nemainīga.

Muzikālu, skanīgu, radošu un ritmisku 2011. gadu vēlot,
BJMK kolektīvs

Tiekamies no 6. Janvāra! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *