Home / Uncategorized / Būt uz skatuves. Andris Buiķis.

Būt uz skatuves. Andris Buiķis.

Nākamtrešdien, 22.decembrī plkst 19:00 BJMK zālē (Dobeles iela 68, Jelgava) – ANDRIS BUIĶIS

Viens no pieprasītākajiem un profesionālākajiem bundziniekiem Latvijā, vienlīdz aktīvi darbojas gan kā koncertējošs, gan kā studijas mūziķis. Aktīvi darbojies “Silvesteri Okesteri”, “City Jazz Big Band”, “Pump Trio”, “Beat Retro Scratch”, Arņa Medņa “JazzQ”, Jāņa Stībeļa pavadošajā sastāvā. Vairākus gadus bijis latviešu rock’n’roll grupas “Keksi” bundzinieks. Sadarbojies ar Rīgas kamermūziķiem un “Sinfonietta Riga”, atskaņojot Valta Pūces, Kārļa Lāča, Raivja Zandovska u.c. komponistu pirmatskaņojumus. Berklee College of Music (USA) stipendiāts. Festivāla „Saulkrasti Jazz” ietvaros notikušā starptautiskā bundzinieku konkursa “Baltijas bundzinieku līga” laureāts. Starptautiskā konkursa “Sony Jazz Stage 2008” nominācijā “Jazz drums” grand prix. Sniedzis meistarklases festivālā „Ģitāristu sesija”. Uzstājies ar Laimu Vaikuli, Intaru Busuli, Amber, Niku Gothamu, Raimondu Macatu, Raimondu Paulu, Uldi Marhilēviču un daudziem citiem. Koncertējis Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Francijā, Krievijā, Monako, Turcijā u.c.

Pašlaik Latvijas mūzikas vidi nomainījis pret Amsterdamu, taču ieradīsies uz svētkiem Latvijā un neatsaka tikties ar jaunajiem mūziķiem, solot šo to arī nodemonstrēt no saviem meistarstiķiem.

Pielikumā ir neliela vizuāla informācija, kuru droši variet pārsūtīt tālāk – draugiem/paziņām u.c. sociālajos u.c. tīklos.
Ieeja bezmaksas.

p.s. – atgādinu, ka BJMK rokskolas skatuves horeogrāfijas audzēkņiem apmeklējums obligāts.

tiekamies!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *