Home / Uncategorized / BJMK Iesaka

BJMK Iesaka

On The Roof nāk klajā ar pirmo oficiālo singlu „Try Me”

On The Roof dalībnieki arī šogad ir aizvadījuši radošu ziemu, un, pavasarim tuvojoties, sarosījušies, nododot atklātībā savu pirmo oficiālo singlu „Try Me”, kas ir kā viltīga lapsa, ar jaukiem vārdiem mēģinot vilināt.

Dziesma „Try Me” ierakstīta studijā „Skaņu ateljē”, sadarbojoties ar skaņu inženieri Kristapu Andiņu. Savukārt kā viesmākslinieks dziesmā piedalās grupas Laime Pilnīga vokālists Ervīns Ramiņš.

On The Roof par savu atspēriena punktu dēvē Jelgavu, kur notiek grupas radošais darbs un liela daļa koncertu, taču 2010. gada vasarā On The Roof mūziķi ir piedalījušies rokfestivālā „Pīlādzis”, Liepājas „Return to Surface”, spēlējuši dažādos klubos Latvijā, tajā skaitā „Fono klubā”, kur palikuši godpilnajā 2. vietā, cīņā par iespēju spēlēt uz Fono Fest lielās skatuves. On The Roof dziesmās valdošais, protams, ir roka elements, taču mūziķi katrs kaut ko ieliek no sevis, mēģinot On The Roof mūziku padarīt neatkārtojamu, savdabīgu un pēc iespējas interesantāku.

Pašlaik dziesma „Try Me” klausāma arī Radio 101 interneta mājas lapā, kur tā iekļauta konkursā Cēsu Premium New Music. Līdz ceturtdienai, 10.03., iespējams nobalsot par On The Roof šeit: http://www.radio101.lv/konkursi/132/Cesu-Premium-New-Music/

Savukārt On The Roof tuvākais plānotais koncerts notiks 8.aprīlī LMA Studentu Klubā, kur On The Roof sveiks Laimi Pilnīgu sakarā ar debijas albuma iznākšanu.

On The Roof – “Try Me”
[mp3_embed id=”1″ playlst=”http://bjmk.lv/wp-content/uploads/On The Roof – Try Me.mp3″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *