Home / Uncategorized / BJMK Iesaka

BJMK Iesaka

Grupa „Laime Pilnīga” nodod klausītājiem jaunu singlu „Terror woman”, kā arī izziņo savu debijas albumu. Dziesma ierakstīta „Sound Division” studijā sadarbībā ar Gati Zaķi pie pults.

Kā to saka dziesmas vārdu autors un grupas vokālists Ervīns Ramiņš: „Skaņdarbs vēsta par vīrieti, kas, pats sev nemanot, nonācis dzīves posmā, kurā pār viņu valda sieviete ”. Jaunā dziesma ir arī pirmais singls no aprīlī gaidāmā grupas debijas albuma „Dual”. Albumā būs iekļautas 10 dziesmas, to skaitā arī labi zināmās „I’m in love with money” un „We are prayin”.

Albuma prezentācija notiks piektdien, 8. aprīlī ap plkst. 23:00 LMA Studentu klubā, Raiņa bulvārī 23. Prezentācijas koncertā „Laimi Pilnīgu” sveiks arī grupas „Age of Stones” un „On the Roof”. Biļetes jau šobrīd nopērkamas bezrindas.lv, to cena 2,00 Ls, taču pērkot ieejas biļeti komplektā ar jauno CD – 6,00 Ls.

Grupa „Laime Pilnīga” radusies 2006. gadā un šo piecu gadu laikā paspējuši uzvarēt Coca-Cola & MTV rīkotajā jauno grupu konkursā Soundwave, kurā ieguva iespēju gan filmēt video dziesmai „I’m in love with money”, gan arī uzstāties otrajā lielākajā Polijas mūzikas festivālā Coke Live Music Festival. Tāpat grupa uzstājusies visos lielākajos pašmāju vasaras festivālos – Positivus, Baltic Beach Party, Fonofest un citos, iesildījuši grupu „Mumiy Troll”, kā arī bijuši īpašie viesi grupu „Pērkons” un „Linga” jubileju koncertos.

Laime Pilnīga – “Terror Woman”
[mp3_embed id=”1″ playlst=”http://bjmk.lv/wp-content/uploads/Terror woman MP3.mp3″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *