Home / Uncategorized / BJMK IZAICINA – PIESAKIES BJMK ĢITĀRISTU KONKURSAM!!

BJMK IZAICINA – PIESAKIES BJMK ĢITĀRISTU KONKURSAM!!

Bērni, jaunieši un pieaugušie, kas BJMK apgūst ģitārspēli – ir pienācis tas mirklis, kad mēs par jums īpaši esam piedomājuši, uzrīkojot konkursu, kas pieejams jums visiem, un ikvienam atlikušajā mēnesī laika ir iespējams sagatavoties, lai kļūtu par konkursa laureātu un iegūtu kādu no vilinošajām balvām! 🙂
Konkurss notiks 29. aprīlī, BJMK.
Konkurss tiek organizēts, galvenokārt, tāpēc, ka Jūs jau sen to bijāt pelnījuši!:) Kā arī, lai veicinātu BJMK ģitāristu izaugsmi, celtu motivāciju un muzikālo pašapziņu.
Konkursā aicināti piedalīties gan Privātās mūzikas skolas “BJMK Rokskola” profesionālās ievirzes programmas “Rokmūzika” audzēkņi* un absolventi, gan “BJMK Rokskolas” interešu izglītības programmu ģitārspēles audzēkņi bez vecuma ierobežojuma.
Konkursa norisināsies trīs dažādās vecuma grupās:
A grupa – jebkurš BJMK audzēknis, kas ģitārspēli apgūst pirmo gadu, bez vecuma ierobežojuma, kā arī dalībnieki vecumā līdz 8 gadiem;**
B grupa – dalībnieki vecumā līdz 13 gadiem** (bērni);
C grupa – dalībnieki vecumā no 14 gadiem** (jaunieši un pieaugušie)
Lai piedalītos konkursā jāsagatavo viens skaņdarbs, jāapgūst notis uz grifa un pāris gammas – skatīt konkursa nolikumu – katrai grupai ir atšķirīgas prasības. Bet to patiešām līdz 29.aprīlim var paspēt! 🙂
Par balvām – šoreiz tiešām ir vērts pacensties, jo 1. vietu ieguvēji B un C grupā var iegūt dāvanu karti mācībām BJMK 70 Eur vērtībā! Savukārt A grupā – dāvanu karti no BJMK 30 Eur vērtībā. Ir arī citas balvas!! Vairāk lasīt konkursa nolikumā.
Pieteikties konkursam var līdz 21. aprīlim, aizpildot anketu šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9C6izvhefRC2wdXe_WQMNA9YcH7Wqa9QS-Nn8c-r7SOXjxg/viewform?c=0&w=1 , un veicot dalības maksu, kas ir noteikta 2 EUR (divu eiro) apmērā vienam dalībniekam.
Sīkāk gan par balvām, gan konkursa programmu, u.c., var lasīt konkursa nolikumā, šeit: https://failiem.lv/u/h9ysfme6

OBLIGĀTĀS GAMMAS B UN C GRUPAI atrodamas šeit: https://www.failiem.lv/u/fzpcakc9

* ”BJMK Rokskolas” programmas “Rokmūzika” audzēkņiem, kas apgūst ģitārspēli, dalība ir obligāta.
** Pilni gadi konkursa norises dienā – 29.04.2017.
*** “BJMK Rokskolas” programmas “Rokmūzika” audzēkņiem un absolventiem, piedaloties konkursā B un C grupās, konkursa skaņdarbs jāatskaņo uz elektriskās vai akustiskās (ar metāla stīgām) ģitāras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *