Home / Uncategorized / Konkurss “Latvijas Gada ģitārists 2017”

Konkurss “Latvijas Gada ģitārists 2017”

“BJMK Rokskola” sadarbībā ar Iecavas Mūzikas un mākslas skolu, kā arī “Latvijas klasiskās ģitārspēles skolotāju un ģitāristu asociāciju” šogad atkal organizē klasiskās ģitārspēles konkursu bērniem un jauniešiem no visas Latvijas -“Latvijas Gada ģitārists 2017”.

Šoreiz konkurss notiks vienā kārtā – 12. maijā plkst. 10.00- Iecavas Mūzikas un mākslas skolā!

Konkursa pieteikuma anketa ne vēlāk kā līdz 29.aprīlim aizpildāma šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerHWUVN2Rjr4wDN7RXSF9fW_wpnlC-L-dsm9AEJrux_ZrKqw/viewform?usp=sf_link

Tā kā konkurss noritēs vienā kārtā, dalībnieku skaits ir ierobežots, un ir iespējams, ka dalībnieku pieteikšanās konkursam var tikt slēgta pirms noteiktā termiņa.
Konkursa dalības maksa noteikta 20 eiro apmērā, paredzot arī balvu fondu laureātiem.

Konkursā atskaņojamo programmu iespējams izveidot no jauno ģitāristu rīcībā jau esoša repertuāra – tie var būt divi dažāda rakstura skaņdarbi vai arī viens izvērstas formas skaņdarbs, ievērojot katrai vecuma grupai doto laika ierobežojumu.

Konkursā ir vērts piedalīties pat ja audzēknis ir ģitārspēles ceļa sākumā, jo tā ir laba pieredze. Kā vienmēr šajā konkursā būs iespēja dzirdēt objektīvu mutisku žūrijas vērtējumu, ko tā sniedz par katru dalībnieku. Žūrijas ieteikumi ir konkursa atšķirības zīme un dod tam pievienoto vērtību: gan dalībniekiem, gan klausītājiem palīdzot veidot plašāku izpratni par ģitārspēles niansēm.

Līdz šim konkurss noticis jau vairākus gadus dažādās vietās un formātos (ar un bez reģionālās atlases kārtām), dalībnieku skaitam sasniedzot pat ap 100 jauno ģitāristu no visas Latvijas. 2016. gadā izņēmuma kārtā konkurss netika rīkots sakarā ar Valsts konkursu klasiskās ģitāras spēlē.

Saziņai par konkursu vēlams izmantot šo e-pasta adresi: klasiskagitara@gmail.com.

Iespēju robežās varēsim atbildēt uz jautājumiem arī telefoniski: 27736443, Zane

Konkursa nolikums atrodams šeit:
https://failiem.lv/u/sftvr7k4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *