Home / Uncategorized / BJMK radošā rudens talka – sestdien, 11. oktobrī plkst. 11.00!

BJMK radošā rudens talka – sestdien, 11. oktobrī plkst. 11.00!

Šo sestdien, 11. oktobrī, sākot no plkst. 11.00 visi BJMK biedri, draugi, apmeklētāji un viņu draugi un radi aicināti piedalīties BJMK radošajā rudens talkā, kas notiks jau projekta „Muzikālā pietura” ietvaros.

Šoreiz talkas akcents likts uz iekštelpu sakārtošanu un apdari. Katrs talkas dalībnieks varēs piedalīties BJMK telpu uzlabošanā atbilsotši savām spējām un tādējādi veidot BJMK par savu Muzikālo pieturu! Talkas mērķis- padarīt BJMK iekštelpas pievilcīgākas to lietotājiem – JUMS VISIEM!

Talkas noslēgumā neizpaliks cepumi, uzkodas un tēja, kā arī talkas norisi patīkamāku un radošāku padarīs muzikāla un draudzīga atmosfēra

Svarīga informācija talciniekiem:

  1. Ģērbties ērtās, darbam piemērotās drēbēs;
  2. Ja ir pieejamas, var ņemt līdzi šādas lietas:
  • Jebko, kas noder krāsošanai – papīra līmlenta, krāsošanas piederumi (rullīši, otas, krāsu vannītes), celtniecības plēve.
  • Ja ir kāda krāsa, kas Tev šķiet, BJMK varētu noderēt, var ņemt arī to!
  • Gumijas cimdi
  1. Jārēķinās, ka ne pilnīgi visi varēs tikt pie krāsošanas, tādēļ daļēja priekšroka tiem, kas atnāk jau ar aprīkojumu (jo katru nevarēsim nodrošināt ar krāsošanas piederumiem!)
  2. Ja ir pazīstami cilvēki, kas daudz ko saprot no praktiskām lietām, var droši ņemt līdzi- domājams, ka darbiņš atradīsies!
  3. 25. septembrī notika projekta „Muzikālā pietura” atklāšanas un prezentācijas pasākums! Tiem, kam nebija iespējas piedalīties, ar prezentāciju par projektu iespējams iepazīties šeit:

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *