Home / Uncategorized / Sākas projekts “MUZIKĀLĀ PIETURA”. Piedalies :)

Sākas projekts “MUZIKĀLĀ PIETURA”. Piedalies :)

Ceturtdien, 25.09. plkst. 18.30, tiekamies BJMK biedru sanāksmē

Šogad pirmā BJMK biedru (un, ja Tu nāc uz BJMK, tu esi biedrs) sanāksme notiks 25. septembrī plkst. 18.30!

Esi klāt BJMK zālē, lai uzzinātu, ko īpašu šajā sezonā gribam piedāvāt katram no jums, lai dzīve BJMK Tev neapstātos vien ar nodarbību apmeklējumu! Pateicoties projektam „Muzikālā pietura”, ko BJMK īstenos visu gadu, katram interesentam būs iespēja iegūt kaut ko papildus savai personiskajai un muzikālajai izaugsmei:

  • Piedalīties lekcijās un meistarklasēs;
  • Gūt praktiskas iemaņas komponēšanā un ierakstu veidošanā;
  • Piedalīties projekta aktivitātēm paredzēto telpu labiekārtošanā;
  • Iepazīties ar tiem BJMK dalībniekiem, ko vēl nepazīsti;
  • Labi un radoši pavadīt laiku jebkurā darbdienā no pl. 15.00 līdz 20.00;
  • Varbūt pat īstenot kādu savu sapni

Lai visu varētu noorganizēt pēc iespējas tuvāk katra dalībnieka interesēm, Tev jāierodas uz projekta atklāšanas pasākumu, kur varēsi gan uzzināt vairāk, gan ar savu viedokli ietekmēt projekta norisi!

Gaidīsim! Tēja un cepumi kā katrā BJMK pasākumā arī būs klāt!

Ja vēlies saprast vairāk, vari turpināt lasīt tālāko materiālu – oficiālo informāciju presei!

Tiekamies!

BJMK sākas projekts „Muzikālā pietura”

Sākot ar šī gada septembri biedrība „Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” gada garumā sāk īstenot projektu „Muzikālā pietura – radoši risinājumi bērnu un jauniešu sociālās atstumtības mazināšanai Jelgavā” (īsāk- “Muzikālā pietura”). Projekta mērķis ir veicināt Jelgavas sociālās atstumtības riskam pakļauto bērnu un jauniešu iekļaušanos sabiedrībā caur pašattīstības, mūzikas un radošām iniciatīvām un dalību inovatīvos sociālos pasākumos. Ideja radusies, anonīmi aptaujājot BJMK jau šobrīd aktīvi iesaistītos bērnu un jauniešu un atklājot, ka daudzi saskaras ar sociālās atstumtības iezīmēm savā ikdienā. Projekts sniedz iekļaušanās iespējas gan jau apzinātajai mērķa grupai, gan arī jebkuram citam bērnam un jaunietim Jelgavā, kas vēlas piedalīties projekta radošajās aktivitātēs.

Projekta pamatideja ir veidot BJMK kā pastāvīgu bāzes vietu jeb “Muzikālo pieturu” Jelgavas bērniem un jauniešiem, kas, beidzoties stundām skolā, vēlas būt kopā ar saviem domu biedriem, izmantot BJMK jau šobrīd pieejamo un projekta laikā papildināto mūzikas un citu inventāru. Lai tas labāk izdotos, plānots aktīvi iesaistīt pašus projekta dalībniekus īpaši projekta pasākumiem paredzētu telpu iekārtošanā. Apmēram divreiz mēnesī projekts piedāvās bezmaksas izglītojošas lekcijas un meistarklases, īpaši vērstas un dalībnieku muzikālajām un ar mūziku saistītajām tehniskajām prasmēm (piemēram, iespēja darboties ar ierakstiem).

Dažas no lekcijām noteikti būs interesantas arī bērnu vecākiem – piemēram, par mūzikas ietekmi uz indivīda veselību. Viens no projekta iecerētajiem ilgtermiņa mērķiem ir arī attiecību stiprināšana ģimenē, tādēļ uz atsevišķiem pasākumiem aicināsim arī vecākus.

Lai projekts veidotos krāsaināks un daudzpusīgāks, par sadarbības partneriem esam piesaistījuši Jelgavas pensionāru biedrību, kuru mītnes vieta ir turpāt blakus jauniešu organizācijai BJMK. Arī pensionāri piedalīsies vairākos projekta pasākumos un noteikti varēs dalīties ar savu vertīgo pieredzi. Abas organizācijas darbojas Jelgavas vecpilsētā, un projekta iecere ir stiprināt šajā kvartālā darbojošās organizācijas, veidojot sadarbību starp dažādām paaudzēm.

Visus interesentus, kas vēlētos piedalīties BJMK veidotajā projektā “Muzikālā pietura” aicinām ceturtdien, 25. septembrī, plkst. 18.30 ierasties Dobeles ielā 68 uz projekta uzsākšanas pasākumu , kur tiks sīkāk pastāstīts par projekta aktivitātēm un katra iespēju iesaistīties, kā arī noskaidrosim projekta dalībnieku prioritātes, tādējādi veidojot aktivitātes pēc iespējas piemērotākas dalībnieku interesēm.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Sagatavoja: Zane Rožkalna, projekta publicitātes un aktivitāšu koordinatore

Tel. 27736443

zane.rozkalna@gmail.com; bjmk@inbox.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *