Home / Uncategorized / Ķermeņa terapija pacilātākam garam!

Ķermeņa terapija pacilātākam garam!

Jau no 2010. gada septembra Bērnu un jauniešu mūzikas kluba (BJMK) pieaugušo skolā iespējams apmeklēt ķermeņa terapijas nodarbības, kurās paša neapzinātas muskuļu grupas katram apmeklētājam palīdz atklāt horeogrāfe Sintija Siliņa. Pašlaik, kad pavasaris beidzot ir pienācis, neskatoties uz saulainajām dienām, daudzi izjūt tā dēvēto pavasara nogurumu. Un pat īsti nav skaidrs, vai cilvēks ir noguris emocionāli, vai noguris ir viņa ķermenis. Taču skaidrs ir tas, ka, lai palīdzētu pret nogurumu, ir jāstrādā gan ar savu emocionālo, gan fizisko pasauli.

BJMK un Sintija aicina visus interesentus, kas vēlas pēc ziemas atdzīvināt savu ķermeni, lai pamostos gars, uz ķermeņa terapijas atvērto durvju pievakari trešdien, 20.04., pl. 18:00 BJMK zālē, Dobeles ielā 68. Atvērto durvju programmā – paraugnodarbība: kā notiek ķermeņa terapija (atvērto durvju apmeklētājiem pēc izvēles – piedaloties vai tikai skatoties), sarunas par kustību mākslu ikdienā, ieteikumi īsiem, vienkāršiem vingrojumiem, ko veikt darbdienas vidū bez īpašas piepūles, piemēram, ja sēžot sagurusi mugura, atbildes uz jautājumiem un zāļu tējas labsajūtai.

Video, viena no ķermeņa terapijas nodarbībām:
http://bjmk.lv/bjmk-kermena-terapija/

Nodarbību kurss ķermeņa terapija:
• Lielisks relaksācijas veids;
• Vingrinājumi balstīti uz jogas, pilates un fizioterapijā izmantojamo kustību sistēmām;
• Nodarbību mērķis ir vispārēja ķermeņa simetriska veidošana (ķermeņa sasprindzināšana – atbrīvošana, muskuļu nostiprināšana, locītavu lokanība, stiepšanās, u.c.);
• Nodarbības ir piemērotas jebkuram sagatavotības līmenim, apmeklētājiem nav vecuma vai dzimuma ierobežojumu;
• Nodarbības īpaši ieteicamas tiem, kas vēlas ar vienkāršu un efektīvu vingrinājumu palīdzību pilnveidot vai uzturēt sava ķermeņa elastību, stiprināt veselību, palīdzēt savai mugurai un locītavām atkopties pēc sēdoša/stāvoša darba un iegūt papildus enerģiju.
Viss, kas jādara, lai apmeklētu ķermeņa terapiju – jāieplāno viena stunda nedēļā nodarbības apmeklējumam!

Relīzi sagatavoja
Ieva Reinberga
BJMK producente
Tel: 29136947
@: ieva_reinberga@inbox.lv
www.bjmk.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *