Home / Uncategorized / IESILDIES LIELAJAI TALKAI VECPILSĒTĀ!

IESILDIES LIELAJAI TALKAI VECPILSĒTĀ!

16. aprīlī , sākot no plkst. 11.00, Jelgavas jauniešu organizācijas kopīgi iesāks šīs sezonas talkošanu vēl pirms Lielās talkas, lai Lielās talkas dienā- 30. aprīlī- katrs varētu paspēt piedalīties vēl kādā no talkošanas vietām.

Tāpat kā pirms gada jaunieši sakops Vecpilsētas vidi, kā arī varēs darboties iekštelpās, palīdzot sakārtot vecpilsētā esošās jauniešu organizācijas “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” telpas, kurās paši pēc talkas darbu beigām varēs arī atpūsties, dzerot tēju, ēdot kliņģeri un spēlējot populārākās BJMK pieejamās galda spēles – “Monopols”, “Katanas ieceļotāji”, “Uno”, kā arī galda tenisu un novusu.

Talciniekiem būs iespēja izmēģināt arī BJMK jauniešu radītās oriģinālās galda spēles no ekoloģiskiem materiāliem un par dabai draudzīgām tēmām, kas tapušas projekta “Zaļais spogulis” ietvaros un pieejamas tikai vienā eksemplārā katra.
Pateicoties Jelgavas pašvaldības atbalstam, talciniekiem būs pieejami darba cimdi  un atkritumu maisi, bet ļoti vēlams ņemt līdzi kādu darba rīku āra darbiem (piem., slotu, grābekli) vai arī piederumus iekšdarbiem (visu, kas noder tīrīšanas darbos).

Biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” ļoti priecājas, ka par jauniešu organizāciju tikšanās vietu talkas dienā jau otro gadu izvēlēta tieši BJMK tuvākā apkārtne un telpas, tāpēc šogad cer īpaši laipni uzņemt talciniekus un censties sagādāt kādu pārsteigumu aktīvajiem talkas dalībniekiem.

Paldies Jaunatnes lietu speciāliestei Jeļenai Grīslei par aktīvo organizēšanu un izrādīto  iniciatīvu  jauniešu organizāciju saliedēšanā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *