Home / Uncategorized / Koncerti, ģitāristu konkursi, BJMK nometne, un citas nozīmīgas lietas!!!

Koncerti, ģitāristu konkursi, BJMK nometne, un citas nozīmīgas lietas!!!

Uz pavasari esam sasparojušies un BJMK tuvākajā laikā tik daudz dažādu pasākumu, ka nolēmām pagaidām par tiem visiem vismaz īsumā Jūs informēt, un kad katrs no tiem nāks tuvāk, atgādināsim dažādos veidos! Bet nu, kodolīgi par svarīgāko:
22.03.2017. Plkst.19:00 BJMK zālē uzstāsies BJMK Rokskolas pasniedzējs Rihards Lībietis ar savu grupu “RL Orchestra”, izpildot savu koncertprogrammu “(t)ELPA”! Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

22.04.2017. sestdienas priekšpusdienā ikgadējā Mūzikas teorijas diena BJMK, kad caur spēlēm un rotaļām būs iespējams atsvaidzināt vai papildināt savas zināšanas un prasmes mūzikas teorijas izpratnē. Veiksmīgākajiem “mūzikas teorētiķiem“ kā vienmēr- balvas! 

29.04.2017. Akustiskās un elektriskās ģitārspēles konkurss “BJMK ģitārists 2017”pieejams tikai visiem BJMK audzēkņiem un absolventiem! Aicinām piedalīties gan interešu izglītības audzēkņus, kas spēlē akustisko vai elektrisko ģitāru, gan profesionālās ievirzes programmas “Rokmūzika” audzēkņus, kam dalība ir obligāta. Konkurss norisināsies divās vecuma grupās – bērniem līdz 13 g.v. un jauniešiem no 14.g.v. Balvu fonds: 1.vieta – BJMK dāvanu karte 70 eiro vērtībā, 2.vieta – BJMK dāvanu karte 30 eiro vērtībā, 3.vieta – kāds ģitārspēlei noderīgs aksesuārs. Konkursa nolikums tuvākajā laikā būs pieejams www.bjmk.lv

12.05.2017. notiks “BJMK Rokskolas” organizēts konkurss klasiskās ģitārspēles audzēkņiem Latvijas Gada ģitārists 2017. Konkurss atvērts jaunajiem ģitāristiem no visas Latvijas. Norises vieta vēl tiks precizēta!

30.07.2017.-05.08.2017. notiks tradicionālā BJMK vasaras nometne/meistarklases Koknesē. Interesentiem lūgums līdz 10.04.2017 aizpildīt nelielu aptauju, kura pieejama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfw9fPAboGqCj2d6lxaS2JG6TVLg_BYWz6k7XNnaj9G_H58nA/viewform

Aizpildot aptauju jūs automātiski rezervēsiet vietu dalībai nometnē, kurā dalībnieku vietu skaits ir ierobežots. Lai varētu veiksmīgi īstenot organizatoriskos darbus, pašlaik lūdzam aptauju aizpildīt tikai tiem interesentiem, kas plāno piedalīties nometnē. Aptuvenās nometnes izmaksas ir sākot no 160 eiro.

• Tāpat atgādinām, ka marts ir ne tikai pirmais pavasara mēnesis, bet arī mēnesis, ar kuru sākot, Valsts Ieņēmumu dienestā (VID) iespējams iesniegt iedzīvotāju ienākumu deklarāciju. Iesniedzot apliecinājumu par BJMK mācību maksas apmaksu, iespējams atgūt līdz pat 49,45 eiro.

Sekojiet līdzi BJMK jaunumiem, pasākumiem, foto, un citām norisēm ārī šeit:
https://www.facebook.com/bjmkrokskola/
Lai priecīgi! 🙂
BJMK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *