Home / Uncategorized / Mūzikas nodarbības vasarā! + info topošajiem Rokskolas un BJMK audzēkņiem.

Mūzikas nodarbības vasarā! + info topošajiem Rokskolas un BJMK audzēkņiem.

No šodienas iespējams pieteikties individuālajām nodarbībām vasarā pie šādiem pasniedzējiem: Ervīns (vokāls), Mārcis (elektriskā un akustiskā ģitāra), Romāns (klasiskā un akustiskā ģitāra). Pirmo reizi šovasar nodarbības notiks trešdien, 24. jūlijā. Nodarbību laiks ik nedēļu var mazliet mainīties. Par vasaras nodarbībām samaksa jāveic pirms katras nodarbības, skaidrā naudā. Maksa par vienu nodarbību – kā ierasts LVL 5-, nodarbībām var pieteikties e pastā bjmk@inbox.lv vai rakstot sms uz tel. nr. 29505899. Par konkrētiem laikiem ar katru no interesentiem BJMK administrācija sazināsies atsevišķi. Pašlaik mums interesē, kuri ir tie audzēkņi, kas vēlas mācīties vasarā 🙂

Tāpat aicinām sarosīties tos, kas nākamajā mācību gadā vēlas uzsākt mācības BJMK rokskolā. Gaidīsim jauno rokskolnieku pieteikumus e pastā bjmk@inbox.lv, un informēsim par laikiem, kad iespējams ierasties uz iestājeksāmenu!

Savukārt bijušie un topošie BJMK audzēkņi – atceraties jau pirmajās septembra dienās noskaidrot savus skolas vai universitātes, kā arī citu pulciņu norises laikus, jo pieteikšanās uz nodarbībām BJMK sāksies no 4. septembra.

Uz tikšanos! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *