Home / Uncategorized / Studentu folkfestivāla atskaņas

Studentu folkfestivāla atskaņas

Jau gandrīz 2 nedēļas atpakaļ Jelgavas Pilī, kā jau katru gadu, norisinājās Studentu folkfestivāls. Kopumā tajā piedalījās vairāk nekā 20 muzikālo apvienību. To starpā bija arī BJMK pārstavji, par ko BJMK ir lepni un vēlas īpaši uzslavēt.

Uz skatuves svece ar sirnīgu priekšnesumu uzstājās BJMK vokālo naodrību apmeklētāji Maija Jankevica un Vilnis Veinbergs. Abi jau iepriekš vairākas reizes ar labiem panākumiem piedalījušies folkfestivālā, taču šoreiz – pirmo gadu uzstājās kopā. Papildus izlozētajai dziesmai un Tomija Emanuela dziesmas koverversijas, Maija un Vilnis izpildīja arī pašu, īpaši folkfestivālam komponētu dziesmu.

Uz skatuves kilovats kāpa BJMK mēģinājumu telpās darbojošā, jaunā, daudzsološā grupa, kuras sastāvā ir arī BJMK vokālo nodarbību apmeklētajs Mārtiņš Mūrnieks, “Cherry Crustulm”, kas papildus izlozētajai dziesmai spēlēja divas savas oriģināl dziesmas. “Cherry Crustlum” saņēma divas žūrijas balvas – daudzsološākais ģitārists – Ģirts Derums, un labākā debija. “Cherry Crustlum” arī saņēma BJMK simpātiju balvu.

Savukārt uz skatuves decibels uzstājās grupa “On The Roof”, kas BJMK telpās mēģina jau no 2006.gada, tās sastāvā darbojas BJMK ģitāras pasniedzejs Sergejs Šaplvaskis, BJMK producente Ieva Reinberga un BJMK projektu asistents Edgars Kazulis. Arī “On The Roof” izpildīja divas oriģināldziesmas un izlozēto dziesmu. Viena no “On The Roof” dziesmām saņēma žūrijas balvu – labākā oriģināldziesma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *