Home / Uncategorized / BJMK pasākumi februāra nogalē!

BJMK pasākumi februāra nogalē!

Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” noslēdz ziemu ar trim muzikāliem vakariem

Pēdējā ziemas mēneša pēdējā nedēļā “Bērnu un jauniešu mūzikas klubā” gaidāmi 3 dažādi muzikāli vakari! Tie notiek, gan turpinoties projektam “Muzikālā pietura”, gan saskaņā ar BJMK ikgadējām tradīcijām.

Uz visiem pasākumiem ir aicināts jebkurš interesents, bet, tā kā tie būs pietiekami atšķirīgi, katrs var atrast sev piemērotāko!

Ceturtdien, 26. februārī, plkst. 20.00 BJMK ar koncertlekciju viesosies akustiskā mūsdienu folkmūzikas grupa “Vecpilsētas dziedātāji” no Rīgas. Tā ir tautiska oriģinālmūzika, kas ideāli piemērota mierīgam noskaņu vakaram. Grupa “Vecpilsētas dziedātāji” pēdējā laikā kļuvusi par atzītu mūsdienu folkmūzikas grupu, kas pirms pāris gadiem triumfējusi LLU notiekošajā “Studentu folkfestivālā” (kas šoreiz notiks vienu dienu pirms grupas uzstāšanās BJMK). Pagājušajā gadā grupa ir saņēmusi balvu par labāko debijas albumu. Sākotnēji grupā muzicējušas tikai meitenes, bet nu jau kādu laiku sastāvs paplašinājies, grupai pievienojoties arī puišiem. “Vecpilsētas dziedātāju” dziesmas ir skaistas un melodiskas, ar tautasdziesmu vārdiem.

Piektdien, 27. februārī, plkst. 19.00 – klasiskās ģitāras – dzejas vakars: tas būs interesants klasiskās ģitāras skaņu mīļotājiem, kā arī, protams, īpaši jauno mūziķu radiem un draugiem, jo starp ģitāristiem būs arī tādi, kas uzstāsies pirmo reizi. Lai vakars būtu krāsaināks, tajā būs dzirdama arī dzeja un vokāli- instrumentāli skaņdarbi. Daļa no jaunajiem ģitāristiem gatavojas konkursam “Latvijas gada ģitārists” un atskaņos kādu daļu no konkursa programmas.

Sestdien, 28. februārī, plkst. 18.00 – BJMK vokālistu koncerts ar pavadošo grupu. Šis salīdzinoši būs skaļākais no koncertiem, un patiks tiem, kas vēlas dzirdēt dažādas atpazīstamas dziesmas skanīgu balsu izpildījumā. Tradicionāli BJMK vokālistu koncerti notiek nu jau četras reizes gadā – divas no tām akustiskās versijās un divas – ar pavadošo grupu, kā tas būs arī šoreiz.

Projekta aktivitātes turpināsies arī nākamajos mēnešos un tās visas apmeklētājiem pieejamas bez maksas!

Projektu finansiāli atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *