Home / Uncategorized / Nāc pieteikties nodarbībām!

Nāc pieteikties nodarbībām!

Beidzot BJMK kolektīvs ir gatavs atsākt darbus: piedāvāt bērniem, jauniešiem, studentiem, pieaugušajiem, un visiem, visiem muzicēt gribētājiem iedvesmojošas un izglītojošas mūzikas nodarbības! 🙂

Pirms uzsākt mācību gadu- ir ļoti svarīgi uzņemt jaunus audzēkņus Rokskolā – akreditētā profesionālās ievirzes izglītības programmā “rokmūzika”, ko iespējams apgūt paralēli vispārizglītojošajai skolai/studijām. Iestājeksāmens notiks 28.08.2014. pl. 17:00! Programma “ROKMŪZIKA” ilgst 5 gadus, un tās absolvents saņem atestātu par iegūto izglītību. Sīkāk par par programmu lasiet šeit: http://bjmk.lv/rokskola/ Uz iestājeksāmenu aicinām nākt arī topošo audzēkņu vecākus, lai varam uz vietas izrunāt visus Jums interesējošos jautājumus!

Audzēkņus, kas vēlas apgūt kādu mūzikas instrumentu – elektrisko, akustisko vai klasisko ģitāru, basģitāru, bungas, saksofonu, kā arī estrādes vokālu interešu izglītības programmā, t.i. – vienu reizi nedēļā, bez papildus teorētiskajām nodarbībām, gaidīsim uz pieteikšanos un sev vēlamāko nodarbību laiku rezervēšanu septembra sākumā:

3., 4., un 5 look at this web-site. septembrī no pl. 14:00 līdz 20:00 (Bet pieteikties iespējams visa mācību gada garumā, vienīgi nodarbību laiku izvēle ir ierobežota.)

Sīkāk par BJMK piedāvājumu šeit: http://bjmk.lv/nodarbibas/

Muzicēt gribētājus aicinām nākt pieteikties uz vietas BJMK administrācijā – zvanītājiem un  e pastu rakstītājiem visdrīzāk nevarēsim uzreiz atbildēt, un vēlamais nodarbību laiks var būt jau aizņemts, kamēr atradīsim iespēju atbildēt zvaniem vai e pastiem.

Starp citu, ja tieši šis nav ērts laiks, lai uzsāktu nodarbības, BJMK mūziku mīlošus cilvēkus savā kompānijā pieņem visa mācību gada garumā – pieteikties iespējams kā novembrī, tā jūnijā! 🙂

Uz tikšanos DOBELES IELĀ 68

Skanīgu šo mācību gadu mums visiem! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *